Anal Fissür Tedavi Hizmetleri

Fissür Nasıl İyileşir?

Yazar 14 Haziran 2017 Henüz yorum yok

Fissür nasıl iyileşir? Makat çatlağı ya da makat yırtığı olarak da adlandırılan fissür tedavisi ancak cerrahi yöntemler ile mümkündür. 7’den 70’e herkesin karşılaşma ihtimali olan fissür, fiziksel acının yanı sıra insanlarda psikolojik bozulmalara da neden olur. Makatında meydana gelen bur hastalığı bir ayıp olarak gören ve en yakın çevresi ile bu durumu paylaşmak istemeyen hastalarımızın başvurduğu fissür bitkisel tedavi yolları vakanın tedavisinde fayda sağlamayan ve maddi kayıplara neden olan gereksiz çabalardır. Peki, fissür nasıl iyileşir? Yazımızda uyguladığımız tedavi yöntemleri ile bu soruya yanıt bulacağız… Hastaları ameliyat kavramı ile tedaviden uzaklaştırmayan ve kısa süreli küçük operasyonlar ile bu sorundan kurtaran kliniğimiz alanında lider konumdadır. Bizlere iletişim kanallarımız ile günün her saati ulaşabilirsiniz.

Ameliyatsız Fissür Tedavisi Mümkün Mü?

Özel klinik ve hastanelerde yapılan ameliyatsız fissür tedavisi artık hayal değil. Çağdaş tıbbın hastalıkların tedavisinde başvurduğu botox tekniği fissür tedavisinde de etki göstermektedir. Ameliyatın sancılı tüm süreçlerini geride bırakan botox ile fissür tedavisi kliniğimizde alanında 30 yıllık deneyime sahip olan hekimlerimiz tarafından uygulanmaktadır. Fissür tedavisinde ilk 15 günlük sürecin önemli olduğunu belirtmekte fayda görüyoruz. Zira kronik hala dönüşmeyen ve fissür ilaçları ile tedavi edilebilen vakalarla da karşılaşmaktayız. Fakat ileri seviyeye erişmiş fissür tedavisi için botox tekniği gerekli olacaktır. Botox tekniği kesinlikle hastanede yatış gerektirmez.  Makat bölgesindeki kaslara insülin iğnesi ile uygulanan 20 ünite botox tedavinin tamamlanması için yeterli olacaktır.

Fissür Tedavi Fiyatları

Fissür tedavisinde önemli detaylardan biri de başvuracağınız kurumun kalitesi ve operasyonu gerçekleştirecek hekimin deneyimidir. Sağlık sektöründen 23 yıllık geçmişine ve her biri alanında 30 yıllık deneyime sahip olan hekimlerine güvenen kliniğimizde fissür tedavi fiyatları oldukça ekonomik fiyatlardan oluşmaktadır. SGK’lı hastalara tedavi ücretlerinde yarı yarıya indirim uygulayan ve ücretsiz muayene imkanı sunan kliniğimiz ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

 

İstanbul Bakırköy Medicine Arts

Adres Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. 25/1 BAKIRKÖY – İSTANBUL
Tel: 0212 573 50 75
Tel2: 0212 573 45 44
GSM & WhatsApp:0533 031 22 99

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar

Nişantaşı (Şişli)

Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Caddesi No:71/7 Şişli/İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
Tel2: 0212 232 99 24
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

admin

Author admin

More posts by admin