Anal Fissür Tedavi Hizmetleri

Fissür Tedavi Edilmezse Ne Olur?

Yazar 28 Haziran 2017 Henüz yorum yok

Fissür tedavi edilmezse ne olur? Sorusuna verecek olumlu bir yanıtımız elbette yok. Makat çatlağı ya da makat yırtığı olarak adlandırılan bu hastalığın tedavi edilmemesi halinde daha ciddi reaksiyonlara neden olduğu bir gerçek. Öncelikle şunu belirtmekte fayda görüyoruz. Fissür makat hastalıklarından birinin belirtisi olabilir. Önemsenmeyen ve kendiliğinden geçmesi beklenen fissür ilerdiği durumda hastanın gündelik yaşamını durma noktasına getirecek fiziksel acıya neden olabilir. Fissür tedavisi birçok hastanın makatta yer alan bu vakadan utandığı için geciktirdiği bir işlemdir. Fissür belirtileri meydana geldiğinde özellikle internette araştırma yapan hastalarımızın çeşitli yollara başvurduğunu görmekteyiz. Bunlardan en fazla başvurulanı ise hiç şüphesiz fissür bitkisel tedavi yöntemleridir. Bitkisel fissür ilaçları adı altında satılan bu ürünlerin tedavide hiçbir olumlu etkisi yoktur. Fakat hastalara sunulan ameliyatsız fissür tedavisi algısı birçok insanın bu yöntemleri tercih etmesine vesile oluyor. Fissürün kronik bir hal almasına engel olmak için erken tanı ve teşhisin önemi çok büyüktür. Fissür meydana geldikten sonraki 15 günlük süreçte tedaviye başvurmanız hastalıktan fissür ilaçları ile kurtulmanızı sağlayabilir. Uzman hekimlerin önerdiği bu ilaçlar kronik hale dönen fissür vakalarında etki göstermemektedir.

Ameliyatsız Fissür Tedavisi

Ameliyatsız fissür tedavisi artık hayal değil. Adını estetik operasyonlarda duyduğumuz botox tekniği sayesinde fissür tedavisi ameliyatsız bir şekilde yapılabiliyor. Anesteziye ihtiyaç duyurmayan ve hastaların rutinini devam ettirmelerini sağlayan botox ile fissür tedavisi kliniğimizde uzun yıllardan bu yana uygulanmaktadır. Alanında 30 yıllık deneyime sahip olan hekimlerimizin uyguladığı tedavilerin ardından vakanın tekrar meydana gelmesi çok düşük bir ihtimaldir. Modern teknikler ile hastalıkların tedavisinde aktif rol oynayan kliniğimize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Nasıl Randevu Alırım?

Makat çatlağı tedavisi için muayene olacağınız bölüm Genel Cerrahi’dir. Sayısız başarılı operasyona imza atan deneyimli doktorlarımız kliniğimizde hasta kabullerine devam etmektedir. Bizlere ulaşmak için iletişim sayfamızda yer alan; telefon numarası, mail adresi ve canlı destek hattı günün 24 saati hizmetinizdedir.

 

İstanbul Bakırköy Medicine Arts

Adres Yeşilyurt Mah. Sipahioğlu Cad. 25/1 BAKIRKÖY – İSTANBUL
Tel: 0212 573 50 75
Tel2: 0212 573 45 44
GSM & WhatsApp:0533 031 22 99

Tavsiye Ettiğimiz Merkezler ve Doktorlar

Nişantaşı (Şişli)

Op.Dr. Mehmet Ünal
Op.Dr. Özgür Çiftçi
Adres: Halaskargazi Mahallesi, Rumeli Caddesi No:71/7 Şişli/İstanbul
Tel: 0212 265 99 99
Tel2: 0212 232 99 24
GSM & WhatsApp: 0530 478 91 52

admin

Author admin

More posts by admin